Konsultacijos

Kontaktai

Rašykit man elektroninio pašto adresu info@agneabraitiene.lt. Savo laiške trumpai nurodykite:

 • kokiu klausimu reikalingas patarimas;
 • koks Jums patogus nuotolinio bendravimo būdas: vaizdo pokalbis (parašykite, kuri programa Jums parankiausia: Google Meet, FaceTime, WhatsApp, Zoom, MS Teams, Messenger, Viber) ar pokalbis telefonu (be vaizdo).

Stengsiuosi atsakyti į Jūsų užklausą per 3 darbo dienas ir parašysiu artimiausią galimą video susitikimo arba telefoninio pokalbio datą ir laiką.

Rašydami prisiminkite, kad mūsų bendravimas elektroniniu paštu skirtas suderinti nuotolinio pokalbio datą ir laiką, o ne atsakyti į medicininius klausimus ar komentuoti Jūsų tyrimų rezultatus. 


Nuotolinio pokalbio organizavimas ir eiga

Jeigu pasiūlyta pokalbio data ir laikas Jums tinka, kartu su patvirtinimu atsiųskite man savo duomenis, reikalingus sąskaitai faktūrai užpildyti (vardą, pavardę ir adresą). 

Gavusi Jūsų patvirtinimą, atsiųsiu išankstinę sąskaitą faktūrą apmokėjimui. Iki mūsų sutarto pokalbio datos atsiųskite apmokėjimo patvirtinimą. 


Pokalbio įkainiai:

Pirminis pokalbis – 90 EU (iki 30 min).

Pakartotinas pokalbis (iki 6 mėn. laikotarpiu po pirminio) – 60 EU (15-20 min).

Jeigu norite, kad iki pokalbio susipažinčiau su Jūsų tyrimais ar kita medicinine informacija, kartu su apmokėjimo patvirtinimu atsiųskite savo medicininių dokumentų kopijas.


Ko tikėtis iš nuotolinio pokalbio

Esu gydytoja endokrinologė, todėl galiu atsakyti į Jums iškilusius klausimus dėl dažnų ar retesnių endokrininės sistemos ligų. Kiekvienas žmogus turi individualias problemas, klausimus ir lūkesčius – į juos stengsiuosi atsižvelgti mūsų pokalbio metu. Vis dėlto mūsų nuotolinis susitikimas greičiausiai bus panašus į gydytojo ir paciento pokalbį, kurio metu dažniausiai aptariami tokie klausimai:

 • nusiskundimai ir simptomai, kurie kelia nerimą;
 • ligos, dėl kurios kreipiatės, istorija ir skirtas gydymas;
 • gretutinės ligos  ir vartojami vaistai;
 • atliktų laboratorinių ir instrumentinių (dažniausiai sonoskopijos, rečiau – kompiuterinės tomografijos ar magnetinio rezonanso tomografijos) tyrimų aptarimas; 
 • diagnozės suformulavimas ir paaiškinimas;
 • gydymo ir/ar stebėsenos rekomendacijos;
 • atsakymai į Jums išlikusius klausimus.

Po mūsų pokalbio svarbiausią informaciją – t.y gydymo ir/ar stebėsenos rekomendacijų suvestinę atsiųsiu Jums elektroniniu laišku. 

Taigi, mūsų pokalbio metu pasistengsiu atsakyti į visus Jūsų klausimus dėl endokrininės ligos, išsakysiu savo nuomonę apie reikalingus papildomus tyrimus ar Jums reikalingą gydymą. Noriu pabrėžti, kad mūsų pokalbis yra individualus, t.y mano patarimai ir paaiškinimai netaps formalia nuotoline gydytojo konsultacija ir nebus patalpintas e.sveikatos sistemoje, taip pat negalėsiu Jums išrašyti kompensuojamų receptų.  


Kaip pasiruošti nuotoliniam susitikimui

Mūsų pokalbis nebus oficiali nuotolinė endokrinologo konsultacija, todėl aš neturėsiu galimybės prisijungti prie e.sveikatos sistemos ir peržvelgti Jūsų medicininių dokumentų duomenis. Jeigu norite, kad susipažinčiau su Jūsų tyrimų duomenimis ar specialistų konsultacijų išrašais – šių dokumentų kopijas atsiųskite man el. paštu.

Mūsų pokalbis bus konstruktyvesnis ir produktyvesnis, jei prieš jį:

 • apgalvosite Jums nerimą keliančius simptomus;
 • prisiminsite savo ligos istoriją – kada liga nustatyta, kokie gydymo metodai taikyti;
 • atsispausdinsite arba išsisaugosite elektroniniame formate savo laboratorinių ir instrumentinių tyrimų rezultatus (kaip minėjau, jų kopijas galite atsiųsti man susipažinimui prieš mūsų pokalbį);
 • apgalvosite svarbiausius klausimus, kuriuos norite su manimi aptarti.